Топ-5 причин вчити дітей програмуванню

Помітили, як інформаційні технології почали проникати в наше життя? Здається, ще кілька років і роботи з літаючими машинами стануть невід’ємною частиною наших буднів.

І навіть якщо ваша дитина не стане в майбутньому крутим розробником, вивчення програмування може стати в нагоді в дорослому житті, а отримані навички зможе задіяти в будь-якій професійній сфері. Тому ми вирішили підготувати для вас 5 причин, чому потрібно навчати дітей програмуванню вже зараз.

1. Вивчення програмування відкриває дітям нові можливості

Світ програмування – це безмежні можливості! Наприклад, дитина зможе керувати роботами і машинами, перетворювати ідеї в віртуальну реальність, перекладати на комп’ютер вирішення складних задач і ділитись своїми їдеями з іншими.

2. Це не складніше вивчення іноземних мов

Ігри і додатки, які використовують візуальні мови програмування, навчають логіці і концепціям програмування ще до того, як дитина навчиться читати. Подібно мовам, краще починати їх вивчення саме в дитинстві.

3. Різностороннє раннє навчання йде дітям на користь 

Якраз у віці 5-6 років діти проходять психоемоційну стадію розвитку. Від вивчення оточуючого світу діти плавно переходять до вивчення логічних зв’язків.

До речі, естонські школярі вчать програмування вже з першого класу. Разом з тим Естонія – це батьківщина Скайпу, а ще один з перших електронних урядів і перша держава Європи з високошвидкісним інтернетом в кожній школі.

4. Програмування необхідне в світі майбутнього

В наш час інформаційних технологій практично будь-яка робота потребує хоча б мінімальне зання ПК. Вже скоро вміння програмувати стане настільки буденним, що хоча б мінімальні навички будуть потребувати практично в будь-якій спеціальності.

5. Нам потрібно більше програмістів

В ході наступного десятиліття програміст стане однією з найзатребуваніших професій. Згідно недавньому дослідженню, проведеному в США, буде відкрито 1,4 міліона вакансій, зв’язаних з програмуванням і буде всього лише 400 000 випускників кафедр інформаційних технологій. Нарівні з цим, наразі всього в 1 із 10 шкіл викладають інформатику.

Приєднуючись до вищенаписаного – в Main IT School ми навчаємо програмуванню, робототехніці, 3D-моделюванню і багато чому корисному. 4 заняття в місяць тривалістю 4 години кожне і ваша дитина отримає цінні навички, які знадобляться у світі майбутнього! Вона навіть може стати відомим розробником, чому б і ні? 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukUK
ru_RURU ukUK